Samen maken
Hoe betrekken we alle Brusselaars bij het beleid?
Idee zoals Burgerbegroting in Antwerpen, ook in Brussel overnemen. (Ondersteunen en stimuleren van ideeën van de Brusselaars die in dienst staan van gemeenschap)
Talenten matchen: welke zijn de talenten van vrijwilligers? Hoe kunnen we dit inzetten? De omgekeerde beweging dan nu uitvoeren. Nu zoeken we een persoon voor een specifieke opdracht. Vraag en aanbod beter afstemmen.
De lage emissiezone is asociaal.Door het weren van de auto uit de stad is de auto enkel nog voor mensen die een elektrische wagen kunnen betalen. De LEZ zou goed zijn voor mensen die leven, werken en familie en vrienden in Brussel hebben. Leve de goedverdienende ex-pats. De LEZ geeft frustratie door populisme. Willen we dit net niet vermijden? Sven L.